1988 yılında, OTİNGO MATBAACILIK unvanıyla Bayrampaşa / İstanbul’da kuruluşunu gerçekleştiren firmamız, tekstil sektörüne yönelik Karton Etiket, Kutu, Kumaş Baskı vb. üretimlere ağırlık veren bir altyapı oluşturmuş ve süreç içerisinde Tekstil Dünyasının önemli markalarının onaylı üreticisi olmayı başararak yurtiçi ve yurtdışı firmaları için üretim yapmaya başlamıştır.

2006 yılı sonlarında Flexo bobin makine parkurumuzu oluştur-muş, endüstriyel pazarda yapışkanlı / yapışkansız etiket - ambalaj üretimine başlanılmış ve ilaç, gıda, içecek, kozmetik sektörlerine üretim yapmak hedeflenmiştir

2008 yılı itibariyle ilaç ve gıda sektörüne yönelik ofset kutu ve ambalaj üretimine yönelik çalışmalara başlanmıştır. Makine parkuru ve ekipmanlarda da destek düzenlemeler yapılarak, yatırımlar bu alanda yoğunlaştırılmıştır.

2017 yılında ve devam eden süreçte eklenen makinelerle birlikte ek bina düzenlemesi yapılarak tesisimiz 3.500 m² alana sahip olmuştur.

Firmamız, aynı yıl içerisinde Güneşli/İstanbul’da 2.500 m² yeni üretim tesisine yerleşti.

"Sürekli Gelişim – Sürekli Değişim" üretim politikasının ve nitelikli üretimin; nitelikli personel, gelişmiş makine parkuru, kurumsal firma yapılanması ile mümkün olacağının bilinci ve bilgisi ile üretime devam edilmektedir.


Sertifikalarımız